Wordpress Hacking

0 oy
83 gösterim
23 Mart 2016 Bilinmeyen Adam (210 puan) sordu

Merhabalar Wordpress'in kullandığınız bir zafiyeti varmıdır, Hangi araçlarını kullanıyorsunuz "Wordpress" tabanlı sisteme&siteye sızma için.

WordPressHacking

1 cevap

+1 oy
23 Mart 2016 EthicalHacker cevapladı
Wordpress bir sisteme sızmak için, kullanılan en basit yöntem aslında bir sızma tekniği tam olarak denmez ancak, çok kullanılan yöntem "CMS Brute Force" programıdır.

Bunun dışında Wordpress bir sisteme, versiyonuna, eklentilerine, temalarına göre exploit bulup sızabilirsiniz. Bunun için, Kali Linux sisteminden "wpscan" aracı öneririm.
23 Mart 2016 oguz02 (140 puan) yorumladı
Aynı zamanda kali de bulunan searchsploit araçı ile de wordpress eklentileri ve wordpress ile ilgili herşeyde exploit araması yapabilirsiniz ..
Hoş geldiniz, Hackreply.com Sizlere Bilgi güvenliği ve Bilişim hizmetleri ile alakalı sorularınızı en hızlı cevap bulabileceginiz interaktif bir platformdur. Sizde sorularinızı veya tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

EN: Welcome ! Hackreply.com is an interactive platform that you can find quick answers to your questions connected with information security ans information services . You can share your questions and experiences with us .
...