Bilişim işinde para var mı ?

0 oy
134 gösterim
21 Mart 2016 Mustafa sordu
a) Web site kurmak yürütme  işinde para var mı , Ne kadar kazanılır tahmini?

b) Youtuberlikte para var mı Ne kadar kazanılır tahmini?

c) Yazılım işinde para var mı? misal android , ios oyun , uygulama yaparak tahmini ne kadar kazanılınır?

3 Cevap

+2 oy
21 Mart 2016 Tufan (5,600 puan) cevapladı
22 Mart 2016 PoseidonKairos seçti
 
En İyi Cevap
a) Web site kurma işi öncesi gibi çok para getirmez. ama ben sıfırdan kodlama yaparım dersen para kazanırsın.

b) elbette var olmaz mı. Abone kasmaya bak.

c) o işte profesyonel değilsen para kazanamazsın. kimse senin basit kodlamalarla oluşturduğun uygulamayı indirmez. Unity kullanmayı öğrenebilirsin.
0 oy
22 Mart 2016 ibronix (160 puan) cevapladı
Yazılım işi için program kodlarsın calıştığın şirkete ya da yeni programlar kodlar parayla satarsin tabi basit olmayacak microsoft office gibi, adobe photoshop gibi bunun icinde iyi kodlama dili bilmen gerek. Ama playstore de apk oyun program kodlarsın ve parayla oyunda can satarsin, programlarda premiumluk verirsin bunlar uygun, reklam ekler para kazanirsin, ios olmaz cunku ios magazasi ios un kontrolunde. Bana sorarsan site islerine bak tema kodla, parayla guvenlik sistemi kur veya guvenligi sagla. Pc yazilimi asar bu sartlarda ekibe ihtiyacin var
0 oy
22 Mart 2016 l0rdyolo (200 puan) cevapladı
Bence işin parasını değil senin ne yapabileciğini düşün yapabileceğin şeyler varsa ve bilişimde biyerlere gelmişsen aç kalmazsın bence
Hoş geldiniz, Hackreply.com Sizlere Bilgi güvenliği ve Bilişim hizmetleri ile alakalı sorularınızı en hızlı cevap bulabileceginiz interaktif bir platformdur. Sizde sorularinızı veya tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

EN: Welcome ! Hackreply.com is an interactive platform that you can find quick answers to your questions connected with information security ans information services . You can share your questions and experiences with us .
...